RESTAURACE VANILLA

KARVINÁ

Milí hosté,

Vítáme vás v restauraci Vanilla, kde je naším cílem jediné: vytvořit místo pro každodenní setkávání u dobrého jídla a pití.

Ať už máte chuť na českou kuchyni nebo chcete zabrousit do různých koutů světa, jste u nás správně. O vyladěné chutě se postará tým šéfkuchaře Vojtěcha Besedy působícího i v našem sesterském podniku Zámeček Petrovice.

U nás neohříváme, ale skutečně vaříme. Používáme výhradně čerstvé suroviny a dbáme na podporu lokálních dodavatelů. Ochutnat tak můžete sýr z Jeseníku nebo zeleninu od místních farmářů. Žízeň uhasíte prověřenou Plzní či pivem z nedalekého Slezského pivovaru. Vybrat si můžete skvělá vína od malovinařů z Jižní Moravy. Odpolední kávu nesmíte ošidit o poctivý domácí dezert.

Víme, jak důležitá jsou pro vás denní menu kloubící skvělou chuť, rychlost servírování a příznivou cenu. Každý den včetně víkendů na vás čekají osvědčené polední klasiky, které nezklamou.Ve Vanille se o váš spokojený žaludek postaráme. Velkou odměnou pro nás bude vědomí, že se k nám rádi vrátíte za dobrým jídlem i přátelskou atmosférou, která je pro náš tým neodmyslitelnou součástí poctivé gastronomie.

Děkujeme že jste k nám zavítali.

Services

Restaurant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel molestie nisl. Duis ac mi leo. Mauris...
Read More

Spa – Beauty & Health

Malesuada vitae nulla. Sed viverra, nisl dapibus lobortis porttitor, risus risus dictum risus, sed rhoncus orci urna...
Read More

CUSTOMER REVIEWS